InfoZprávyZemědělstvíEkonomické zpravodajství

Informační podpora pro žadatele o propagační programy

17. 01. 2019

Praha 17. ledna 2019 - Pro zájemce a potenciální žadatele o propagační programy pro zemědělské produkty je připravena celá řada nástrojů, jež mají žadatelům pomoci úspěšně zpracovat a předložit návrhy a zvýšit tak šanci na jejich schválení.

Informační den
V souvislosti se zveřejněním letošní výzvy k předkládání návrhů na propagační programy pro zemědělské produkty uspořádá CHAFEA (Výkonná agentura EU pro spotřebitele, zdraví, zemědělství a potraviny) informační den pro potenciální žadatele. Prezentace zástupců Evropské komise a CHAFEA představí roční pracovní program 2019, jakož i výzvy a účastníky seznámí s podmínkami výzvy a kritérii způsobilosti programů. Informační den bude zahrnovat také prezentaci exportních možností pro zemědělsko-potravinářské výrobky ve třetích zemích. Účastníci budou také mít příležitost se poučit ze zkušeností úspěšných žadatelů realizujících probíhající kampaně. Součástí informačního dne bude také speciální akce, která má za cíl sdružovat potenciální žadatele hledající partnery s cílem předložit multinárodní program. Prostor bude i na dotazy účastníků.


Informační den se bude konat v úterý 7. února 2019 v Bruselu a bude otevřen všem potenciálním příjemcům, reklamním agenturám a vnitrostátním orgánům.
Agendu a pokyny k registraci naleznete zde https://ec.europa.eu/chafea/agri/newsroom-and-events/events/registrations-open-info-day-calls-proposals-2019

Technická pomoc
Tato technická podpora spočívá v poskytování relevantních informací na specializovaném portálu, který byl zřízen portál s cílem pomoci potenciálním žadatelům porozumět propagační politice a různým aspektům podávání návrhů.


V případě dotazů k propagačním programům nesouvisejících s informačními technologiemi je k dispozici asistenční služba agentury CHAFEA na e-mailové adrese: CHAFEA-AGRI-CALLS@ec.europa.eu. Dotazy lze pokládat do 2. dubna 2019 do 17:00 SEČ (středoevropského času). Odpovědi na relevantní dotazy budou zveřejněny na adrese http://ec.europa.eu/chafea/agri/faq.html do 9. 4. 2019 do 17:00 SEČ (středoevropského času).


V případě dotazů týkajících se nástrojů pro předkládání návrhů on-line se obraťte na asistenční službu (IT helpdesk) zřízenou za tímto účelem https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/portal/screen/support/helpdesks


Často kladené dotazy jsou zveřejněny na internetových stránkách agentury CHAFEA na adrese http://ec.europa.eu/chafea/agri/faq.html.


Konzultace
Potenciální žadatelé se mohou se svými dotazy na Státní zemědělský intervenční fond, který je kompetentním orgánem pro administraci propagačních opatření, a to na e-mailovou adresu propagace.eu@szif.cz.


Ing. Michal Barbuš
vedoucí Oddělení dotací včelařských opatření,
cukru a propagace v.r.

Agrární komora ČR obhajuje požadavky zemědělců doma i v zahraničí.

Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc., prezident AK ČR

videa ›

Odběr novinek

Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.Kurzovní lístek

23. 04. 2019

EuroEuro25,680
DolarDolar22,826
LibraLibra29,696

zdroj: www.cnb.cz

Anketa

Zúčastníte se voleb do Evropského parlamentu ve dnech 24.-25.5.2019

počet hlasů: 274

Akce AK:
23. Duben
Seminář chov drůbeže 2019 více ›
24. Duben
14. ročník Zemědělské olympiády žáků středních škol více ›
24. Duben
Potravinářský trh Jičín (Potravina a potravinář roku Královehradeckého kraje) více ›
24. Duben
Vzdělávací kurz pro odborné lesní hospodáře - Písek více ›
24. Duben
Řádná volební valná hromada Okresní Agrární komory Olomouc více ›
24. Duben
Zemědělská olympiáda žáků středních škol více ›
Akce škol:
24. Duben
Zemědělská olympiáda žáků středních škol SŠHL Frýdlant více ›
24. Duben
Den otevřených dveří více ›
24. Duben
Vernisáž a výstava projekčních prací více ›
27. Duben
Jarní prodejní trhy 2019 více ›
30. Duben
Jak na marketing zemědělské školy - 1. workshop více ›


Dnes se koná 1 akce.
Přehled konaných akcí naleznete zde ›
Kalendář školních akcí ›

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky

Copyright © 2010-2019 - AK ČR | vyroba-www.cz