InfoVzděláváníPotravinářství

Jak poznáme kvalitu?

13. 08. 2018

3.8.2018 - Odborné publikace s potravinářskou tématikou.

Mléko a mléčné výrobky
KOPÁČEK Jiří. Mléko a mléčné výrobky: jak poznáme kvalitu?. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, 2014. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Obiloviny a luštěniny
DOSTÁLOVÁ Radmila, HORÁČEK Jiří, SKŘIVAN Pavel a SLUKOVÁ Marcela. Obiloviny a luštěniny. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú., [2016]. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Svět kávy
BRZOŇOVÁ Lenka. Svět kávy. 2. přepracované vydání. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú., [2017]. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Ryby, ostatní vodní živočichové a výrobky z nich
KAVKA Miloš. Ryby, ostatní vodní živočichové a výrobky z nich. 2. přepracované vydání. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú., [2017]. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Sója a výrobky ze sóji
DOSTÁLOVÁ Radmila. Sója a výrobky ze sóji. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú., [2017]. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Pivo
MEZEROVÁ Michaela. Pivo. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú., [2017]. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Čokoláda, kakao a výrobky z nich
ČOPÍKOVÁ Jana. Čokoláda, kakao a výrobky z nich. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú. a Potravinářská komora ČR v rámci priorit České technologické platformy pro potraviny, 2015. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Nealkoholické nápoje
ČÍŽKOVÁ Helena. Nealkoholické nápoje. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú., [2016]. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Čaj
BRZOŇOVÁ Lenka. Čaj. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú., [2016]. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Těstoviny
HRUŠKOVÁ Marie, HRDINA Pavel a FILIP Pavel. Těstoviny. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú. a Potravinářská komora ČR v rámci priorit České technologické platformy pro potraviny, 2015. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Med
DUPAL Libor, KAMLER František, TITĚRA Dalibor, VOŘECHOVSKÁ Marcela a VINŠOVÁ Hana. Med. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú., v rámci priority pracovní skupiny Potraviny a spotřebitel při České technologické platformě pro potraviny, 2015. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Drůbeží maso a drůbeží masné výrobky
MATES, František. Drůbeží maso a drůbeží masné výrobky. Praha: Sdružení českých spotřebitelů, z.ú. a Potravinářská komora ČR v rámci priorit České technologické platformy pro potraviny, 2015. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Sýry a tvarohy
OBERMAIER Oldřich a ČEJNA Vladimír. Sýry a tvarohy. Praha: Sdružení českých spotřebitelů pro Českou technologickou platformu pro potraviny, 2013. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Vejce
BOHÁČKOVÁ Barbora. Vejce. Praha: Sdružení českých spotřebitelů pro Českou technologickou platformu pro potraviny, 2014. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Tuky a oleje
BRÁT Jiří. Tuky a oleje. Praha: Sdružení českých spotřebitelů pro Českou technologickou platformu pro potraviny, 2014. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Chléb a pečivo
PŘÍHODA Josef, SLUKOVÁ Marcela a DŘÍZAL Jaromír. Chléb a pečivo. Praha: Sdružení českých spotřebitelů pro Českou technologickou platformu pro potraviny, 2013. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Hovězí a vepřové maso
KATINA Jan a KŠÁNA František. Hovězí a vepřové maso. Praha: Sdružení českých spotřebitelů pro Českou technologickou platformu pro potraviny, 2012. Jak poznáme kvalitu? Publikace ke stažení.

Agrární komora ČR obhajuje požadavky zemědělců doma i v zahraničí.

Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc., prezident AK ČR

Odběr novinek

Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.Kurzovní lístek

21. 02. 2019

EuroEuro25,680
DolarDolar22,646
LibraLibra29,537

zdroj: www.cnb.cz

Anketa

Agrární komora připravila pro Českou televizi 13ti dílný cyklus o našem zemědělství, který se vysílá od 5.11. do 17.12., vždy v pondělí a ve čtvrtek. Seriál

počet hlasů: 919

22. Únor
VI. Reprezentační ples zemědělců a potravinářů Královéhradeckého více ›
22. Únor
19. zemědělský ples – 19. reprezentační ples Agrární komory Příbram více ›
22. Únor
SMM - hory více ›
27. Únor
Využití nových informačních technologií v nově zakládaných nebo přebíraných zemědělských podniků více ›
27. Únor
Představenstvo DA ČR více ›
28. Únor
Správní rada IVZ více ›
Akce škol:
28. Únor
Ovocný strom v krajině 2019 více ›
24. Duben
Zemědělská olympiáda žáků středních škol SŠHL Frýdlant více ›
21. Červen
Mladý včelař SŠHL Frýdlant více ›
16. Září
Hejnický dřevorubec více ›


Na dnes není v kalendáři žádné akce.
Přehled konaných akcí naleznete zde ›
Kalendář školních akcí ›

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.agrocr.cz
 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky

Copyright © 2010-2019 - AK ČR | vyroba-www.cz