Logo KLASA se objeví na obalech dalších pěti kvalitních výrobků

InfoZprávyPotravinářstvíKvalita vloženo: 16. 06. 2016


Praha, 16. června 2016 – Celkem pět výrobků získalo nově značku kvality KLASA. Společnosti "AGRO-LA" a UNILEVER ČR rozšířily škálu již oceněných produktů každý o svou novinku s jedinečnou příchutí.
Nově byly oceněny také mouky výrobce Pejšův mlýn Sedlčany.
V současné době najdou spotřebitelé značku KLASA na 1063 výrobcích od 217 výrobců.

Nově oceněnými výrobky jsou:

Jihočeský zákys Černý rybíz
Výrobce: "AGRO-LA", spol. s r.o.
Oceněný zákys je vyroben tradiční metodou kysáním přímo v obalu. Vyrábí se z českého mléka a má příjemně nakyslou chuť po černém rybízu.
Společnost používá vlastní kultury s obsahem významných mikroorganismů z hlediska výživy a moderní skleněný obal, který je recyklovatelný.
Výrobce tradičních jogurtů a zákysů ve skle, společnost “AGRO-LA“ z Jindřichova Hradce, byla založena v roce 1992. Její hlavní náplní je akreditovaná laboratorní činnost pro potravinářství, zemědělství a životní prostředí, dále se také věnuje přípravě živných půd pro mikrobiologii a
bakteriologických koncentrátů pro potravinářství. V roce 1993 byla zahájena výroba jogurtů, která se stala díky kvalitě produktů jednou z nejdůležitějších činností této firmy.

Sedlčanská mouka hladká pšeničná, Sedlčanská mouka polohrubá pšeničná, Sedlčanská mouka hrubá pšeničná
Výrobce: Pejšův mlýn Sedlčany spol. s r.o.
Všechny tři oceněné mouky vynikají díky složení technologického zařízení (čištění obilí před mletím, povrchové opracování zrna) a vyváženému diagramu mletí. Výstupní kvalitu ahygienickou bezpečnost výrobků zajišťuje pečlivá kontrola ve vlastní provozní laboratoři.
Výsledkem jsou kvalitní mouky nejen pro domácí kuchyni, ale i pro pekařskou a cukrářskou výrobu.
V Pejšověmodernizovaném mlýně využívají letitých zkušeností
v mlynářském řemeslu apoužívají prvotřídní obilí z produkce českých pěstitelů, převážně ze středních Čech.

Míša termix
Výrobce: UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Oceněný mražený krém Míša termix doplňuje řadu Míša výrobků. Tento výrobek na dřívku má vysoký obsah tvarohu 49 %, je obohacen kakaem a pokryt bílou polevou. Lze jej využít ijako chutnou svačinku.
Společnost UNILEVER ČR nabízí celosvětově více než 400 značek pro potraviny, domácnost, osobní péči a další. Portfolio firmy představují světově známé značky jako například Lipton, Knorr nebo Dove, ale také dlouhodobě oblíbené tuzemské značky, jako je právě zmrzlina Míša.

Vladimíra Nováková
tisková mluvčí SZIF

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz

Pro dnešní den není žádná anketa definována.
Nová anketa se připravuje.

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


  +420 296 411 180
  sekretariat@akcr.cz
  Mapa jak k nám

Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2021 - AK ČR | vyroba-www.cz