Praktické informace před návštěvou brněnského výstaviště

InfoZprávyZemědělství vloženo: 30. 03. 2016


Od 3. dubna do 7. dubna proběhne v České republice na výstavišti v Brně komplex veletrhů v čele s veletrhem zemědělské techniky TECHAGRO. Tento celek patří mezi tři největší svého druhu v Evropě a jeho návštěva je dobrou příležitostí nejen ke zmapování novinek v zemědělské a lesnické technice, ale i k setkání zemědělců, lesníků a myslivců.

Veškeré podrobné informace o tom, co bude možné na brněnském výstavišti spatřit, najdete na jednotlivých stránkách veletrhů, které jsou uvedeny prolinky v menu na pravé straně. Tento e-letter je určen spíše těm, kteří jedou do Brna poprvé anebo po dlouhé době.

Zemědělské veletrhy TECHAGRO, ANIMAL VETEX, SILVA REGINA a BIOMASA mají otvírací dobu všechny dny stejnou, tedy od 9:00 do 18:00. Žádný ze dnů není vyhrazen pro novináře či odborníky, všichni mohou přijít tehdy, kdy se jim to hodí.


Otevřeny budou všechny vstupy na brněnské výstaviště, tedy:
 »     Hlavní vstup (u zastávky tramvaje číslo 1- Výstaviště, Hlavní vstup)
 »     Vchod G2 (u zastávky tramvaje číslo 1 – Výstaviště, Vstup G2)
 »     Pavilon P (u zastávky autobusu 44 a 84 Riviéra)
 »     Pavilon E (u brány č. 4 brněnského výstaviště)

U každého vstupu bude k dispozici tištěný Průvodce návštěvníka s mapkou výstaviště, umístěním jednotlivých oborů a doprovodným programem, pro Vaši snazší orientaci. V případě, že přijedete vlakem, od hlavního vlakového nádraží jede tramvaj číslo 1 směr Bystrc. Od autobusového nádraží pak jede okružní autobusová linka 84.


Vstupné


Vstupné je 100 Kč po registraci na webu a platbě online – výhodou je to, že s vytištěným potvrzením, které obsahuje čárový kód, můžete projít turnikety rovnou do areálu.

Vstupné na místě je 170 Kč, rodinné vstupné (dva dospělí a dvě až čtyři děti) 400 Kč. Děti do šesti let mají vstupné zdarma, od šesti do patnácti let spolu s držiteli průkazu ZTP a ZTP/P a seniory od 60 let mají vstup za 130 Kč. Autobusové zájezdy a školní skupiny v počtu nejméně 15 osob mají vstup za 80 Kč, poslední den veletrhu (7. dubna) vstup zdarma.Průvodce TECHAGRO! na Google Play i AppStore


Stáhněte si aplikaci do mobilních telefonů Průvodce TECHAGRO! Najdete ji na Google Play i AppStore. Aplikace obsahuje všechny důležité informace, seznamy vystavovatelů a jejich umístění, doprovodné programy, zkrátka vše, co vám ulehčí orientaci v areálu výstaviště.Kontakt:
Veletrhy Brno, a.s., Výstaviště 405/1, 603 00 Brno
Radovana Pastrňáková
Manažer PR a reklamy
tel.: +420-541 152 611
fax: +420-541 152 889
rpastrnakova@bvv.cz
http://www.bvv.cz/techagro

Celá informace ke stažení

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz

Pro dnešní den není žádná anketa definována.
Nová anketa se připravuje.

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


  +420 296 411 180
  sekretariat@akcr.cz
  Mapa jak k nám

Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2022 - AK ČR | vyroba-www.cz