Prodloužení lhůt v rámci 1. kola příjmu žádostí - upozornění pro žadatele

InfoDotaceProgram rozvoje venkova 2014 až 2020Aktuální informace vloženo: 30. 10. 2015


27.10.2015 - Informujeme žadatele, že vzhledem k delšímu procesu schvalování alokace z důvodu jejího navýšení pro jednotlivé operace 1. kola příjmu žádostí dochází k prodloužení lhůt v rámci Obecných podmínek Pravidel pro žadatele.

V operaci 4.1.1, 4.2.1 a 16.2.2 byl v některých záměrech zaznamenán vysoký převis zaregistrovaných žádostí vůči předpokládané alokaci. S ohledem na vysoký zájem žadatelů a vzhledem ke zpožděnému začátku čerpání v programovém období 2014 – 2020 se Ministerstvo zemědělství rozhodlo o navýšení alokace z původně předpokládaných 5,4 mld. Kč na 7,46 mld. Kč.

S procesem změny částek pro závazkování Žádostí z 1. kola příjmu však souvisí i nutný posun lhůt v obecných podmínkách Pravidel. Posunutí termínů se netýká pouze zveřejnění seznamu žádostí rozdělených do kategorií Doporučen, Náhradník a Nedoporučen, ale i dalších termínů pro žadatele.

Konkrétní podoba změn je následující:

Kap. 5.4 Doporučení Žádostí o dotaci

b)         seznam Žádostí o dotaci kategorií Doporučen, Náhradník a Nedoporučen je zveřejněn na internetových stránkách www.eagri.cz/prv a www.szif.cz do 21 kalendářních dní od ukončení příjmu žádostí.

Kap. 5.5 Doložení příloh k Žádosti o dotaci

a) Žadatelé, jejichž Žádosti o dotaci byly zařazeny v kategorii Doporučen a Náhradník, předloží povinné přílohy, příp. nepovinné přílohy (viz specifické podmínky Pravidel) nejpozději do 35 kalendářních dní od ukončení příjmu žádostí; C.

Kap. 5.6 Administrativní kontrola Žádosti o dotaci, kontrola přijatelnosti a hodnocení projektů

c) V případě zjištěných odstranitelných nedostatků vyzve SZIF žadatele prostřednictvím Portálu Farmáře k odstranění konkrétních nedostatků nejpozději do 98 kalendářních dnů
od ukončení příjmu žádostí.

Kap. 5.7 Doložení příloh ke stavebnímu řízení

a) Žadatelé, jejichž Žádosti o dotaci jsou zařazeny v kategorii Doporučen a Náhradník, předloží v termínu od začátku do konce 20. týdne od ukončení příjmu Žádostí o dotaci ke kontrole přílohy ke stavebnímu řízení (opatření stavebního úřadu včetně projektové dokumentace) a souhlasné stanovisko příslušného úřadu k posouzení vlivu záměru na životní prostředí (EIA) v souladu s přílohami uvedenými ve Specifické části Pravidel (kapitola Povinné přílohy předkládané po kontrole Žádosti o dotaci, kontrole přijatelnosti a hodnocení projektů); C.


    Obecné podmínky pro poskytnutí dotace (včetně zpřesnění z 27.10.2015) na projekty Programu rozvoje venkova na období 2014 - 2020 v REVIZÍCH  (ke stažení)

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz

Pro dnešní den není žádná anketa definována.
Nová anketa se připravuje.

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


  +420 296 411 180
  sekretariat@akcr.cz
  Mapa jak k nám

Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2021 - AK ČR | vyroba-www.cz