PROGRAM ZELENÝ SVĚT 2016

InfoPoradenstvíAkce, konference a seminářePozvánky vloženo: 07. 09. 2016


TISKOVÁ ZPRÁVA

Vážení přátelé zeleného světa, 
srdečně Vás zveme na 16. ročník mezinárodního odborného zahradnického a floristického kontraktačního veletrhu. Těší se na vás zástupci firem napříč celým zahradnickým oborem, počínaje dodavateli pěstebních materiálů a substrátů, přes pěstitele, až po realizátory. Na zhruba 2000 m2 jsou v silném zastoupení především české firmy (46 firem ). Zahraniční zastoupení tvoří země Slovensko (3), Polsko (2), Německo (2), Holandsko (3), Francie (1) a Litva (1).

Cílem veletrhu je také informovat a motivovat odbornou a laickou veřejnost v problematice, která se nás všech nejvíce dotýká a tou je ochrana životního prostředí. Toto významné téma chceme zakotvit do všech následujících ročníků a chceme podporovat nejen neziskové organizace, ale také komerční firmy, které v této oblasti již dokončily své úspěšné projekty a nebo se jejich myšlenka rodí a hledají pro jejich realizaci partnery. Nedílnou součástí ochrany životního prostředí je také bezpečné používání přípravků na ochranu rostlin. Abychom v této problematice všem uživatelům OP (ochranných prostředků) a současně návštěvníkům vyšli vstříc, vytvořili jsme poradenskou expozici České společnosti rostlinolékařské (ČSR), která Vám bude po celou dobu k dispozici v oblasti diagnostiky a poradenství chorob a škůdců. Pohotovostní diagnostickou laboratoř povede paní Ing. Marie Šindelková. Vzorky pro diagnostiku můžou návštěvníci přinést na veletrh v zabezpečeném obalu a pokud možno v čerstvém stavu. O výsledku vás budeme informovat v průběhu návštěvy veletrhu a nebo v případě velkého zájmu, písemně po veletrhu.


Po celou dobu veletrhu je připravena stálá expozice soutěží SVATEBNÍ KYTICE ROKU 2017 a TIP ROKU VELETRHU Zelený svět 2016 s možností hlasování v divácké anketě.  6. ročník soutěže Svatební kytice roku 2017 se po dvou letech úspěšného konání na Svatebním veletrhu v brněnské Richard Adam Gallery,  vrací na půdu odborného zahradnického a floristického veletrhu. S jistotou vím, že není v našich silách okopírovat atmosféru takového místa a nebo zajistit tíženou klientelu, která stejným způsobem navštěvuje svatební veletrhy. Nicméně věřím, že odbornost soutěže lze zachovat i v takovém prostředí jako je hala A1 na brněnském výstavišti. Tato soutěž  je určena všem profesionálním floristům a studentům odborných zahradnických škol. Soutěžním tématem, jak již název vypovídá, je vytvořit svatební kytici nebo dekoraci, která zaujme celkovým nápadem, tvarem, materiálovým a nebo barevným složením. Tato kytice bude vyhlášena jako trendová pro nadcházející rok v sobotní odpoledním floristickém programu. Obdobně se představí TIP roku, který má prezentovat novinku posledního roku z oblasti rostlinné, technické, mechanizace a nebo software.
    
PODRODROBNÝ PROGRAM S ODKAZY NALEZNETE NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH WWW.GREEN-WORLD.INFO

PÁTEK A SOBOTA
Doprovodný program je důležitou součástí veletrhu. Mezi pevné expozice patří
•    STROM ROKU 2016
•    OTEVŘENÁ ZAHRADA
•    TIP ROKU VELETRHU ZS2016
•    SVATEBNÍ KYTICE ROKU 2017
•    VZORKOVNA KOBERCOVÝCH TRÁVNÍKŮ
•    BETONOVÉ PRVKY V TRÁVĚ
•    DIAGNOSTIKA CHOROB  A ŠKŮDCŮ – stánek číslo 2
V průběhu návštěvy můžete hlasovat v divácké anketě
Svatební kytice roku 2017 a TIP ROKU veletrhu Zelený Svět 2016. Pro vítěze ankety TIP ROKU můžete na webových stránkách hlasovat do 30. září 2016.


PÁTEK 09. 09. 2016
Pro volný vstup na veletrh a doprovodný program se včas zaregistrujte na našich webových stránkách. Registrace pro volný vstup je určena pro širokou odbornou veřejnost, zástupce a jednatele firem, OSVČ, svazy a jejich členy, státní správu, instituce a ty, kteří mají zájem navštívit veletrh za účelem navázání obchodních, odborných a pracovních vztahů s vystavovateli. Veletrh není prodejní.

HALA A1    
10:00 – 10:20 ZAHÁJENÍ VELETRHU ZELENÝ SVĚT 2016
18:00 UKONČENÍ PRVNÍHO DNE VELETRHU


SÁL MORAVA ODBORNÝ SEMINÁŘ
10:45 – 11:15    MECHANIZOVANÉ SÁZENÍ CIBULOVIN
            VERVER EXPORT, MIEK STAP
11:20 – 11:50    KVĚTNATÉ LOUKY, LETNIČKOVÉ SMĚSI
            AGROSTIS TRÁVNÍKY s.r.o., ING. MARIE STRAKOVÁ
11:50 – 12:20    PŘESTÁVKA 30 MINUT
12:20 – 12:50    BEZPEČNÉ POUŽÍVÁNÍ PŘÍPRAVKŮ NA OCHRANU ROSTLIN ČESKÁ SPOLEČNOST ROSTLINOLÉKAŘSKÁ, ING. M. ZAPLETAL CSc.
12:55 – 13:25    PROFESIONÁLNÍ SUBSTRÁTY BB COM s.r.o., ING. JIŘÍ KOMZÁK
13:30 – 14:00    ZELENÉ STŘECHY AGRO CS a.s., ING.ROMAN PAŤAVA
18:00                UKONČENÍ PRVNÍHO DNE VELETRHU

SÁL BRNO TISKOVÁ KONFERENCE - akreditace
11:00 – 12:00    TISKOVÁ KONFERENCE


SOBOTA 10. 09. 2016


HALA A1    
09:00 ZAHÁJENÍ VELETRHU ZELENÝ SVĚT 2016
13:30 – 15:00    FLORISTICKÉ RENDEZ-VOUS [RANDEVÚ] MISTRŮ

O tom, že Koule květiny mají se sami můžete přesvědčit na floristickém rendez-vous Mistrů floristů ČR Ing. Kláry Franc Vavříkové a Jaromíra Kokeše. Květinovým sponzorem je velkoobchod květin a doplňků VONEKL s.r.o.


15:15 – 16:15 PŘEDSTAVENÍ SOUTĚŽNÍCH SVATEBNÍCH KYTIC A VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE
•    Svatební kytice roku 2017
•    TIP ROKU veletrhu ZS2016
17:00 KONEC VELETRHU ZELENÝ SVĚT 2016
            

Přejeme Vám šťastnou a klidnou cestu do Brna a těšíme se na vás!

S přátelským pozdravem    

Kristína Dudová Vestra za kolektiv ZelenýSvět

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz

Pro dnešní den není žádná anketa definována.
Nová anketa se připravuje.

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


  +420 296 411 180
  sekretariat@akcr.cz
  Mapa jak k nám

Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2022 - AK ČR | vyroba-www.cz