InfoZprávyAgrární komora ČR

Velikonoční přání prezidenta AK ČR členům

09. 04. 2020

Jaro patří mezi jedno z nejkrásnějších ročních období a velikonoční svátky jsou nejkrásnějším svátkem jara. Je to svátek, který je symbolem znovuzrození, symbolem života a plodnosti. Je to období, ve kterém se příroda probouzí. A my zemědělci toto období vnímáme, díky své profesi, ještě silněji než všichni ostatní.


Velikonoční svátky jsou zároveň i svátky pokoje a naděje. Svátky, kdy se navštěvují rodiny, kdy máme více času jeden pro druhého. Svátky, během nichž se setkáváme s přáteli a známými, ale mnozí trávíme více času v přírodě.

Tento rok jsou velikonoční svátky jiné, nikdy takové nebyly a věřím, že už nikdy ani takové nebudou. Už více než měsíc bojujeme s neviditelným nepřítelem. Jsem rád, že se vládě daří zvládat situaci a postupně se začínají uvolňovat přijatá opatření. Přesto vás všechny prosím, abyste situaci nepodceňovali a nadále dodržovali všechna stanovená pravidla, abychom se co nejdříve mohli všichni vrátit do normálního způsobu života.


Děkuji vám, že i v této náročné době usilovně pracujete, staráte se o půdu, o zvířata, zajišťujete výrobu, zpracování a následné zásobování potravinami tak, aby občané naší krásné země, nepocítili v tomto směru problémy. Věřte mi, že děláme všechno proto, aby si lidé více vážili vaši práce, práce zemědělců a potravinářů. Věřte, že děláme vše, abychom zajistili to, co nyní nejvíce potřebujete, a děkujeme za vaši důvěru.


Vážení členové, milé dámy a pánové, přeji vám jménem svým a jménem vedení Agrární komory ČR, abyste letošní Velikonoce strávili odpočinkem se svými nejbližšími a abyste načerpali síly do dalšího období.


Přeji vám pevné zdraví.

Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc.

Agrární komora ČR obhajuje požadavky zemědělců doma i v zahraničí.

Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc., prezident AK ČR

videa ›

Odběr novinek

Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.Anketa

Pro dnešní den není žádná anketa definována.
Nová anketa se připravuje.

Akce AK:
26. Květen
Jednání představenstva AK ČR více ›
27. Květen
Polní den ve Štítné nad Vláří více ›
29. Květen
Muškátová burza více ›
4. Červen
Výjezdní zasedání OAK Rakovník více ›
6. Červen
Zemědělská výstava Kroměříž 2020 více ›
Akce škol:
6. Červen
Víkend otevřených zahrad na Zahradnické fakultě MENDELU více ›
12. Červen
Oslavy 135. výročí založení zahradnické školy v Mělníku více ›


Dnes se koná 1 akce.
Přehled konaných akcí naleznete zde ›
Kalendář školních akcí ›

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2020 - AK ČR | vyroba-www.cz