InfoZprávyAgrární komora ČR

Velikonoční přání prezidenta AK ČR členům

09. 04. 2020

Jaro patří mezi jedno z nejkrásnějších ročních období a velikonoční svátky jsou nejkrásnějším svátkem jara. Je to svátek, který je symbolem znovuzrození, symbolem života a plodnosti. Je to období, ve kterém se příroda probouzí. A my zemědělci toto období vnímáme, díky své profesi, ještě silněji než všichni ostatní.


Velikonoční svátky jsou zároveň i svátky pokoje a naděje. Svátky, kdy se navštěvují rodiny, kdy máme více času jeden pro druhého. Svátky, během nichž se setkáváme s přáteli a známými, ale mnozí trávíme více času v přírodě.

Tento rok jsou velikonoční svátky jiné, nikdy takové nebyly a věřím, že už nikdy ani takové nebudou. Už více než měsíc bojujeme s neviditelným nepřítelem. Jsem rád, že se vládě daří zvládat situaci a postupně se začínají uvolňovat přijatá opatření. Přesto vás všechny prosím, abyste situaci nepodceňovali a nadále dodržovali všechna stanovená pravidla, abychom se co nejdříve mohli všichni vrátit do normálního způsobu života.


Děkuji vám, že i v této náročné době usilovně pracujete, staráte se o půdu, o zvířata, zajišťujete výrobu, zpracování a následné zásobování potravinami tak, aby občané naší krásné země, nepocítili v tomto směru problémy. Věřte mi, že děláme všechno proto, aby si lidé více vážili vaši práce, práce zemědělců a potravinářů. Věřte, že děláme vše, abychom zajistili to, co nyní nejvíce potřebujete, a děkujeme za vaši důvěru.


Vážení členové, milé dámy a pánové, přeji vám jménem svým a jménem vedení Agrární komory ČR, abyste letošní Velikonoce strávili odpočinkem se svými nejbližšími a abyste načerpali síly do dalšího období.


Přeji vám pevné zdraví.

Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc.

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde

Odběr novinek

Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.Anketa

Pro dnešní den není žádná anketa definována.
Nová anketa se připravuje.

15. Srpen
Lesní slavnosti, Landartová stezka, ochutnávka z regionálních pivovarů více ›
20. Srpen
FLORA OLOMOUC 2020 – letní etapa více ›
20. Srpen
LETNÍ ZAHRADNICKÉ TRHY 2020 více ›
22. Srpen
Dožínky Zlínského kraje 2020 více ›
29. Srpen
Dožínky Brniště 2020 více ›
Akce škol:
15. Červen
Víno 6 regionů více ›
17. Září
Květinová show více ›


Dnes se koná 1 akce.
Přehled konaných akcí naleznete zde ›
Kalendář školních akcí ›

Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

IČO: 47674768 DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj

Agrární komora České republiky
Blanická 383/3
779 00 Olomouc

 sekretariat@akcr.cz
 Mapa jak k nám

Agrární komora České republiky
Počernická 272/96
108 00 Praha 10

 www.akcr.cz


Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Krajského soudu v Ostravě, oddíl XIV, vložka 571.

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2020 - AK ČR | vyroba-www.cz