Anketa ke školnímu projektu

InfoKomodity vloženo: 25. 09. 2018


Praha 17. září 2018 – Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) kromě zemědělských dotací administruje také dva školní projekty: Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol.

Zpětnou vazbu od vedení škol získáváme pravidelně, nyní se obracíme na rodiče školáků. Připravili jsme pro ně krátký dotazník. Jeho vyplnění nezabere víc než minutu a SZIF tím získá velmi přínosné informace.


Školní projekty aneb zdravé svačiny do škol. SZIF administruje dva projekty pro školáky, jeden je zaměřen na mléko a mléčné produkty, druhý na ovoce a zeleninu. Oba fungují v ČR už dlouhodobě a oba jsou pro žáky přínosem. Napomáhají v boji proti dětské obezitě a vštěpují zdravé stravovací návyky.


Snažíme se projekty co nejvíce přiblížit požadavkům škol i dětí a rádi bychom získali představu, jak je vnímají nejen samotné školy, ale také rodiče dětí. Připravili jsme proto pro rodiče krátký dotazník, na jehož vyplnění postačí minimum času. Získané informace SZIF zúročí pro další zlepšování projektů. Dotazník je anonymní a je přístupný na webových stránkách SZIF ve Zpravodajství v části Dotazníková šetření (Dotazník pro rodiče – Mléko do škol a Ovoce a zelenina do škol): ke stažení zde. Vyplnit ho lze do 31. října 2018.


Zároveň připomínáme, že jsme požádali také školy o vyplnění krátké ankety. Tentokrát jsou dotazy směřované na Mléko do škol, abychom zjistili jejich zkušenosti za loňský školní rok, tedy za období, kdy projekt prošel radikálními změnami. Neochucené mléko a mléčné produkty začali školáci totiž dostávat zcela zdarma. I tento dotazník je anonymní a školy ho mohou vyplňovat do 30. září 2018. Vedení škol jsme o něm informovali prostřednictvím direct mailu.


V případě dotazů se prosím obracejte e-mailem na Tým školních projektů: skolni.projekty@szif.cz.
Za zpětnou vazbu, která je pro SZIF velmi důležitá, předem děkujeme.


Vladimíra Nováková
tisková mluvčí SZIF


Státní zemědělský intervenční fond je akreditovanou platební agenturou pro provádění opatření Společné zemědělské politiky a Společné rybářské politiky financovaných z Evropského zemědělského záručního fondu, Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova a Evropského námořního a rybářského fondu. Je zprostředkovatelem finanční podpory z Evropské unie a národních zdrojů. V současné době SZIF administruje režimy podpor 1. a 2. pilíře Společné zemědělské politiky. Konkrétně se jedná o přímé platby, tržní opatření a Program rozvoje venkova. SZIF rovněž administruje značky kvalitních potravin KLASA, Regionální potravina a BIO.

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz
Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


+420 296 411 180
sekretariat@akcr.cz
Mapa jak k nám

Cookies
Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2023 - AK ČR | vyroba-www.cz