RENOMIA, GRANTEX a Agdata – nejkomplexnější služby pro zemědělce v ČR

InfoInzerceFiremní prezentace vloženo: 30. 01. 2023


Nejkomplexnější služby pro české zemědělce zahrnující vedle pojištění také poradenství v oblasti dotací a řešení pro tzv. precizní zemědělství nabízí svým klientům skupina RENOMIA. Součástí RENOMIA GROUP je společnost GRANTEX dotace, tuzemská jednička v dotačním poradenství, a RENOMIA také intenzivně spolupracuje s Agdata, úspěšně se rozvíjejícím dodavatelem řešení a technologií pro zemědělství.

Díky svému postavení na trhu dlouhodobě nabízíme svým klientům špičkové pojistné programy s řadou nadstandardních smluvních ujednání a nejvyšší kvalitu za výhodných podmínek jsme schopni garantovat i v dalších oblastech.  


Věříme, že tuzemské zemědělství má velký rozvojový potenciál. Proto se snažíme maximálně přispět k tomu, aby zemědělci v ČR mohli efektivně využívat všech příležitostí, které jim pomáhají udržet konkurenceschopnost. Jednou z cest je usnadnění přístupu k dotačním programům jak na národní, tak i unijní úrovni. 


Dotace připívají ke stabilitě sektoru: posílení potravinové soběstačnosti, péče o krajinu, řešení problematiky sucha – zadržení vody v krajině, precizní zemědělství a rozvoj nových technologií či rozvoj venkovského prostoru, to všechno jsou oblasti, na které se dotační programy dlouhodobě zaměřují.  

S žádostí o dotace vám v RENOMIA GROUP pomohou ti nejlepší
GRANTEX dotace s.r.o., dceřiná společnost RENOMIA, je díky profesionálnímu přístupu a širokému týmu odborníků s mnohaletými zkušenostmi v oblasti čerpání dotační podpory jedničkou ve svém oboru. GRANTEX je schopen našim klientům pomoci jak s výběrem dotačního titulu, který je nejvhodnější právě pro jejich rozvojové záměry, tak s přípravou žádosti o dotaci a její následnou administrací. Zájemcům o dotace tak ušetří spousty času a starostí nejen před podáním žádosti, ale zejména v průběhu čerpání dotace, kdy je potřeba hlídat všechny náležitosti, aby nedošlo k formálnímu pochybení, které by mělo za následek krácení či odebrání dotace.

Přinášíme chytrá řešení
Další oblastí, v níž RENOMIA aktivně hledá řešení na podporu svých zemědělských klientů, je tzv. chytré zemědělství. Intenzivně spolupracujeme se společností Agdata s.r.o., která je tvůrcem online systému pro řízení rodinných farem i velkých zemědělských podniků. Díky němu můžete mít všechna data potřebná pro strategické i každodenní rozhodování na jednom místě a zároveň dostupná z více zařízení – počítače, tabletu či mobilu. Budete mít přehled o pohybu a využití strojů, satelitní snímky vám pomohou monitorovat aktuální zdraví plodin a sestavit aplikační mapy, na jejichž základě lze zefektivnit aplikaci hnojiv. Systém Agdata vám významně pomůže taky se správou nemovitostí – evidence pachtovních smluv vám poskytne dokonalý přehled o pronajatých plochách, jejich vlastnících, stavech smluv, cenách, datech platnosti nebo plateb za nájem. Na blížící se důležité termíny, jako jsou končící smlouva nebo platba za nájem, vás systém upozorní e-mailem tolik dnů dopředu, kolik si nastavíte. Nepřekvapí vás ani změna vlastníka nebo jiná úprava katastru dotčených parcel – každý den vám při nalezených změnách přijde na e-mail jejich přehled a budete tak moci rychle reagovat. 

RENOMIA již od svého založení v roce 1993 podporuje své klienty napříč všemi obory v jejich podnikání. Ke službám v oblasti risk managementu a pojištění přibývají další produkty a služby, které naši klienti využívají ke svému dalšímu rozvoji. Oceňují přitom skutečnost, že mohou jednat se stabilním a spolehlivým partnerem, který za léta spolupráce jejich potřeby detailně zná. Velice si této důvěry našich klientů vážíme a uděláme maximum pro jejich úspěch. 

Jiří Havelka
ředitel RENOMIA AGRO  

www.renomiaagro.cz

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz
Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


+420 296 411 180
sekretariat@akcr.cz
Mapa jak k nám

Cookies
Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2023 - AK ČR | vyroba-www.cz