Výsledky soutěží vyhlášených při příležitosti výstavy FLORA OLOMOUC - HORTIKOMPLEX 2018 - dne 3. října 2018

InfoZprávyZemědělstvíRostlinná výroba vloženo: 12. 10. 2018


Zápis ze soutěže Ovocnářské unie Čech a Moravy

Zápis ze soutěže Zelinářské unie Čech a Moravy

Zápis ze soutěže Svazu květinářů a floristů ČR

 

Zápis ze soutěže Ovocnářské unie Čech a Moravy
vyhlášené při příležitosti výstavy FLORA OLOMOUC – HORTIKOMPLEX 2018 - dne 3. října 2018

Komise:
Předseda: Ing. Eva Jetmarová, CSc.
členové Ing. Martin Ludvík, Ing. Jaromír Čepička, CSc.
Ing. Roman Chaloupka, Ing. Jiřina Homolová
tajemník Ing. Jana Gernešová


Soutěži „Nejlepší expozice v oboru „ovocnářství“

3. místo RBQ SADY s.r.o., Středisko Králová - Medlov
2. místo Úsovsko Agro, s.r.o.
1. místo HD Určice, družstvo

Soutěži o nejlepší kolekci odrůd v oboru ovocnářství

3. místo Sady Životice, s.r.o.
2. místo TAGROS, a.s.
1. místo Unisad plus, s.r.o. – za kolekci hrušní a švestek

Soutěž o nejlepší odrůdu v oboru ovocnářství

3. místo Red Bohemia – Thoř Miloš, ovocnářská farma
2. místo Golden Delicious – Pomona Těšetice, a.s.
1. místo Jonagold – Agrosad Velké Bílovice, s.r.o.

Soutěži o nejlepší školkařskou kolekci v oboru ovocnářství

3. místo Školní statek Opava, příspěvková organizace – Ovocná školka
2. místo Koběluš- Ovocné školky Bruzovice - Velicesta
1. místo Ökoplant International, s.r.o.

Čestné uznání – Pohár ředitele Výstaviště Flora Olomouc
Ing. Stanislav Boček, Ph.D. – za výpěstek odrůdy Grávštýnské

Pohár hejtmana,
Ovocnářské unii Moravy a Slezska za dlouholetou aktivní organizaci podzimní etapy Flory v Olomouci

Pohár primátora
Za společnou expozici školkařského svazu OU ČR


Zápis ze soutěže Zelinářské unie Čech a Moravy
vyhlášené při příležitosti výstavy FLORA OLOMOUC – HORTIKOMPLEX 2018 - dne 3. října 2018

Komise :
Předseda: Ing. Jaroslav Zeman
členové Ing. Karel Holík, Ing. Jaroslav Rod, Ing. Karel Dušek
Ing. Helena Zahradníková
tajemník Zuzana Chalupová


V soutěži „Nejlepší výpěstek“

Ve skupině „Košťálová zelenina“
3. místo hlávkové zelí AGRESSOR , pěstitel ZP Otice, a.s.
2. místo květák GOHAN, pěstitel AGROKOMPLEX OHŘE a.s.
1. místo brokolice TRITON, pěstitel ZELTR AGRO a.s.

Ve skupině „Cibulová zelenina“
3. místo česnek THERADOR, pěstitel BRAMKO
2. místo cibule MANA, pěstitel Jiří Marjanko, člen odbytového družstva LITOZEL
1. místo pór COLUMBUS, pěstitel ZAHRADNICTVÍ PORUBA, s.r.o.

Ve skupině „Kořenová zelenina“
3. místo celer ALICIA, pěstitel SVAČINA V a M, člen odbytového družstva LITOZEL
2. místo mrkev NAMIBIA, pěstitel Ing. Jan Procházka, člen odbytového družstva LITOZEL
1. místo petržel ARAT, pěstitel VH AGROPRODUKT, spol. s r.o.

Ve skupině „Plodová zelenina“
3. místo rajčata AXIANY, pěstitel NWT a.s.
2. místo paprika zelená PIROUET, pěstitel Ing. Radek Smotlacha, člen odbytového družstva LITOZEL
1. místo lilek SHARAPOVA, pěstitel ZOŠI AGRO, s.r.o.

Ve skupině „Ostatní zelenina“
3. místo celer řapíkatý CALVIN, pěstitel PASCUAL POLABÍ, s.r.o.
2. místo salát ledový SANTORO, pěstitel ZVO GROUP
1. místo ředkvička LUCIE, pěstitel BRAMKO


V soutěži o nejlepší kolekci odrůd v oboru zelinářství

3. místo Ing. Peter Gajdoštin, Dobrá semena - kolekce odrůd paprik
2. místo ZD Všestary - kolekce odrůd cibule
1. místo Jihomoravská zelenina, družstvo – kolekce odrůd plodové zeleniny

V soutěži „Nejlepší expozice v oboru zelinářství“

3. místo ZELTR AGRO a.s.
2. místo MORAVOSEED CZ a.s.
1. místo Odbytové družstvo LITOZEL


Výsledky ze soutěže Svazu květinářů a floristů ČR

Kategorie Profesionál:

1. Vlasta Sekyrková, Květinový ateliér V Ráji, Lázně Bohdaneč
2. Martina Marková, MarMarDeko – květiny, dekorace, Olomouc
2. Mikuláš Drobný, Klia CZ s. r. o.

Kategorie Junior:

1. Vlastimil Kucharovič, SŠZaZe A.E. Komerse, Děčín – Libverda
2. Sabina Müllerová, SŠZaZe A.E. Komerse, Děčín – Libverda
3. Martina Dyntarová, Střední škola zahradnická a technická Litomyšl

Kategorie Zahrádkář

1. Renata Dvorníková, Holešov

Poháry:

Vlasta Sekyrková, Květinový ateliér V Ráji, Lázně Bohdaneč
SŠZaZe A.E. Komerse, Děčín – Libverda
Renata Dvorníková, Holešov

logo Agrární komora ČR

Delegáti 29. sněmu, zvolili nového prezidenta Agrární komory ČR,
Ing. Jana Doležala více zde


Odebírejte e-mailem denní nebo týdenní přehled zveřejněných zpráv.

czech-agro-komodite.cz
Praha Liberecký Olomoucký Zlínský Plzeňský Ústecký Karlovarský Moravskoslezský Středočeský Vysočina Pardubický Kralovehradecký Jihočeský Jihomoravský

AGRÁRNÍ KOMORA V KRAJÍCH

Praha | Středočeský | Plzeňský | Jihočeský | Karlovarský | Ústecký | Liberecký | Královéhradecký | Pardubický | Vysočina | Jihomoravský | Zlínský | Olomoucký | Moravskoslezský

Reklama zavřít
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

IČO: 47674768
DIČ: CZ47674768
datová schránka: guzadjj


+420 296 411 180
sekretariat@akcr.cz
Mapa jak k nám

Cookies
Ochrana osobních údajů

Agrární komora České republiky podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko. Creative Commons License. Tiskové a elektronické šíření informací z webových stránek Agrární komory České republiky je možné pouze s uvedením zdroje. Copyright © 2005-6 Agrární komora České republiky Creative Commons License

Copyright © 2010-2022 - AK ČR | vyroba-www.cz